Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 114

Ismeretlen jelzéssel: Galambpár. Patinázott bronz szobor, márvány talapzaton, cca 1930, jelzett, m: 12 cm
14186.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
Vass Áron (1891-1979): Pipázók. Makfalva, 1963, mázas kerámia, jelzett, sérüléssel, kalap levált, m:28 cm
14187.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Nagy András (1946-): A szép Karia. Ready-made applikáció, jelzett, m: 23 cm
14189.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Nagy András (1946-): Minden. Ready-made applikáció, jelzett, 17x15 cm
14190.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Faragott csont keleti szobor, Keleti Bölcs ábrázolással, fa talapzaton, m: 25 cm
14191.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Józsa Lajos (1944- ) - Vízmerítő. Bronz, márvány talapzaton, m: 21,5 cm
14192.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Ács János (John Carpenter): Galopp. 24 karátos arannyal patinázott fém, jelzés nélkül, 40x29 cm
14193.

Licitálható
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
Alfredo Lucifer olasz szobrász: Madonna gyermekével. Öntött bronz, jelzett, 28x32 cm
14194.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
14195.

Licitálható
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
813,01
937,50
Minimális ajánlat:
300 000 Ft
300 000 360 000 420 000
14196.

Licitálható
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
813,01
937,50
Minimális ajánlat:
300 000 Ft
300 000 360 000 420 000
Ligeti Erika (1934-2004): Bohócöltöztető. Bronz fali plakett, jelzett, 28x20 cm /// Erika Ligeti (1934-2004): Clown Dresser. Bronze wall plaque, signed, 28 × 20 cm.
14197.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Jálics Gyula (1940-2016). Ecce Homo. Faragott fa, réz kiegészítőkkel, falra akasztható, 78x30 cm
14198.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft