Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 114
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3519436
14186
524
65000
Sculptures, statuettes, plaques
Ismeretlen jelzéssel: Galambpár. Patinázott bronz szobor, márvány talapzaton, cca 1930, jelzett, m: 12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
3519519
14187
524
Vass Áron (1891-1979): Pipázók. Makfalva, 1963, mázas kerámia, jelzett, sérüléssel, kalap levált, m:28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
3395084
14189
524
6500
Nagy András (1946-): A szép Karia. Ready-made applikáció, jelzett, m: 23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3420765
14190
524
3800
Nagy András (1946-): Minden. Ready-made applikáció, jelzett, 17x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3461870
14191
524
Faragott csont keleti szobor, Keleti Bölcs ábrázolással, fa talapzaton, m: 25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3456879
14192
524
40000
Józsa Lajos (1944- ) - Vízmerítő. Bronz, márvány talapzaton, m: 21,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
3469068
14193
524
70000
Ács János (John Carpenter): Galopp. 24 karátos arannyal patinázott fém, jelzés nélkül, 40x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
3319691
14194
524
36000
Alfredo Lucifer olasz szobrász: Madonna gyermekével. Öntött bronz, jelzett, 28x32 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
3280669
14195
524
300000
Beck András (1911-1985): Lovat vezető fiú. Patinázott bronz, jelzés nélkül, cca 1945-1950, 18x10 cm, a Magyar Nemzeti Galéria bírálati véleményével. /// Beck András (1911-1985): Boy Leading a Horse. Patinated bronze, unsigned, circa 1945-1950, 18x10 cm, with the review opinion of the Hungarian National Gallery. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
Minimális ajánlat:
300 000 Ft
300 000 360 000 420 000
3222381
14196
524
300000
1979, Vilt Tibor (1905-1983): Emlékmű. Geometrikus alumínium elemekből összeállított, mozgatható részekből is álló applikáció, márvány talapzaton. Jelzett, m: 39,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
Minimális ajánlat:
300 000 Ft
300 000 360 000 420 000
3414722
14197
524
28000
Ligeti Erika (1934-2004): Bohócöltöztető. Bronz fali plakett, jelzett, 28x20 cm /// Erika Ligeti (1934-2004): Clown Dresser. Bronze wall plaque, signed, 28 × 20 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3498524
14198
524
50000
Jálics Gyula (1940-2016). Ecce Homo. Faragott fa, réz kiegészítőkkel, falra akasztható, 78x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft