1957-1960 Film-Színház-Muzsika I. évf. 1-10.; 23-30,32-33. sz. ; II. évf. 1-17;18-35;36-52 sz.; III. évf. 18-20,22-35.;36-52. sz.; IV. évf. 37-52. sz. Kopott félvászon-kötésekben, 8 kötetben, változó állapotban, benne néhány gyűrött lapokkal, egy-két gyerekfirkával, az I. évf. 1. szám borítója sérült, hiányos, a II. évfolyam 36. sz. elülső-hátsó borítói sérültek, hiányosak és a 37. elülső borítója sérült, hiányos.
1958 Az Országos Széchényi Könyvtár 1958. évi munkaterve, 33 p. + 1959 OSZK Hiradó II. évf. 19. és 21. számai. Kiadja az Országos Széchényi Könyvtár Szakszervezetei Bizottsága. Megjelent 300 példányban. Tűzve, néhány a tűzéstől különvált lappal.
1963 Kémcsőkefe, a Veszprémi Vegyipari Egyetem évkönyve. Veszprém, Veszprémi Vegyipari Egyetem (Veszprém megyei-ny.), 240 p. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
1964 Kisgyörgy Lajos (1909-1976) korábbi sportlövő, sportlövő válogatott keret vezető edzőjének "Tokyo 1964" olimpia mappája, benne poggyász címkéjével, és 2 db ugyanolyan prospektussal: Tokyo Olympiad Supplement JTB Travel Companion Japan. [Tokyo], 1964, Japan Travel Bureau, 2x8 sztl. lev. Bennük rengeteg adattal, információval.
cca 1965-1970 Repülő- és hajómodellek tervrajzai (Avro Avis sportrepülőgép, aknalerakó és kutató hajó, stb.), a ,,Modellezés" tervrajzmellékletei, 5 db, kétoldalasak, változó állapotban, 49x69 cm körül