Nyomtatványok

Tételek száma: 333

cca 1941 Atlétikai edzéstervezet. Mintaterv a magyar edzésrendszerből. Összeáll.: Dr. Kismartoni Károly. Hajtva, 59x84 cm
20645.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
1941 A budapesti VI. kerületi magyar királyi állami Mária Terézia leánygimnázium évkönyve az 1940-41. iskolai évről. Bp., 1941, Hunnia-ny., 69+[3] p.+ 3 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20646.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1941 Jelenkor. Felelős szerk.: Katona Jenő. III. 1.-24. sz. 1941. jan. 1. - dec. 15. Kopott félbőr-kötésben.
20647.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1941-1942 Különlenyomatok, 4 db, közte 3 dedikált: Kirándulás a Tengerszem csúcsra, A nápolyi Orto Botanico, A Fertő-tó őstörténetéből, A hazatért erdélyi föld
20648.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1942 Címeres, vallásos, a Kálvineum által kiadott litho nyomat üvegezett keretben. 17x22 cm
20649.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1942 Magyar Közgazdaság XII. évf. 1-52. sz., 1942. jan. 1. - dec. 24. sz. Főszerk.: Perley Lajos. Átkötött félvászon-kötés, benne sérült lapokkal is, az első lap javított.
20650.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
1942 Az Én újságom. Tündérvásár. 53. évf. 30. szám, borító nélkül
20651.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
20652.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Lestyán Sándor: Az 50 éves Nemzeti Takarékpénztár 1893-1943. Bp., 1943. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank Leányintézete. Kiadói papírkötésben
20653.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1943 Pesti Hírlap LXV. évf. 1-25. sz.. 26-48. sz., 49-72. sz., 73-96. sz., 97-122. sz. 1943. január 1 - május 30. Bennük a Képes Vasárnap számokkal is (1-4.,6.,8.,10.-20. sz. (összesen 3 hiány (5.,7.,9.) 1943 január.1-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 1-4. sz. (január 5,12,19,26.);  1943 február. 2-28. Benne a Képes Vasárnap 1943 6.,8. sz. (február 9, 23.); 1943 március 2-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 10-13. sz. (március 9.,16.,23.,30.); 1943 április 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 14-17. sz. (április 6., 13., 20., 27.); 1943. május. 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 18-20. sz. (május 4.,11.,18.,25.);  Korabeli reklámokkal. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal, a II. világháború híreivel. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, köztük kissé sérült gerinccel is, az 5. borítója kopott, foltos, kissé hullámos, változó állapotban, több kötetben sérült, szakadt, de jó állapotú lapokkal is.
20654.

1943 Pesti Hírlap LXV. évf. 1-25. sz.. 26-48. sz., 49-72. sz., 73-96. sz., 97-122. sz. 1943. január 1 - május 30. Bennük a Képes Vasárnap számokkal is (1-4.,6.,8.,10.-20. sz. (összesen 3 hiány (5.,7.,9.)
1943 január.1-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 1-4. sz. (január 5,12,19,26.);
1943 február. 2-28. Benne a Képes Vasárnap 1943 6.,8. sz. (február 9, 23.);
1943 március 2-31. Benne a Képes Vasárnap 1943 10-13. sz. (március 9.,16.,23.,30.);
1943 április 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 14-17. sz. (április 6., 13., 20., 27.);
1943. május. 1-30. Benne a Képes Vasárnap 1943 18-20. sz. (május 4.,11.,18.,25.);
Korabeli reklámokkal. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal, a II. világháború híreivel. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, köztük kissé sérült gerinccel is, az 5. borítója kopott, foltos, kissé hullámos, változó állapotban, több kötetben sérült, szakadt, de jó állapotú lapokkal is.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1944 "Szálasi! Szálasi! Szálasi!", II. világháborús kétoldalas röplap, 13x15 cm
20655.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
ca 1944 II. világháborús kétoldalas röplap, amely a budapesti pályaudvarok és vasútvonalak közelében élőket elköltözésre szólítja fel, másik oldalán térképpel, sérült, 20x12,5 cm
20656.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft