https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 106

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bommer, Georg - Richter, L. (Ludwig?): Die gute alte Zeit (A régi szép idők). Ezüstözött ón dombormű, falikép. XX. sz. eleje. Jelzett (balra lent). Kopott. Sérült fakeretben. 22x57cm
1
14084.

Bommer, Georg - Richter, L. (Ludwig?): Die gute alte Zeit (A régi szép idők). Ezüstözött ón dombormű, falikép. XX. sz. eleje. Jelzett (balra lent). Kopott. Sérült fakeretben. 22x57cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Türkmén Beludzs szőnyeg. cca 19. sz. második fele, kopással, cca 180x100 cm
1
14085.

Türkmén Beludzs szőnyeg. cca 19. sz. második fele, kopással, cca 180x100 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
cca 1970, Togo, Hajfonó készlet. Fejtámasz, 5 darab fésű, hajhúzó. Faragott fa, sérüléssel.
1
14086.

cca 1970, Togo, Hajfonó készlet. Fejtámasz, 5 darab fésű, hajhúzó. Faragott fa, sérüléssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Erszári szőnyeg. Afganisztán vagy környéke, cca 1900-1920, kézzel csomózott, korának megfelelő kopásokkal, alábéleléssel, cca 200x120 cm
1
14087.

Erszári szőnyeg. Afganisztán vagy környéke, cca 1900-1920, kézzel csomózott, korának megfelelő kopásokkal, alábéleléssel, cca 200x120 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
cca 1900-1920 WMF 4 részes pipázó szett tálcán, gyertyatartó sérült, jelzett d: 31 cm
1
14088.

cca 1900-1920 WMF 4 részes pipázó szett tálcán, gyertyatartó sérült, jelzett d: 31 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Beludzs / Timuri "Yakub Khan" ensi ajtótakaró szőnyeg. cca 1860-1880, Afganisztán nyugati része, rajta 4 panelben a Paradicsom 4 kertjének stilizált ábrázolásával, javítással, 170x130 cm
1
14089.

Beludzs / Timuri "Yakub Khan" ensi ajtótakaró szőnyeg. cca 1860-1880, Afganisztán nyugati része, rajta 4 panelben a Paradicsom 4 kertjének stilizált ábrázolásával, javítással, 170x130 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Kézzel készült perzsa szőnyeg, kopással, sérüléssel, 290x190 cm
1
14090.

Kézzel készült perzsa szőnyeg, kopással, sérüléssel, 290x190 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Szabadkőműves feliratos kerámia bögre. 9 cm
1
14091.

Szabadkőműves feliratos kerámia bögre. 9 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
XIX. sz.: Jelzés nélkül: Miniatúra. akvarell, karton. 4x5 cm. csont és réz keretben 9x8 cm / Miniature portrait of a man from the XIX. century. Watercolour on cardboard, framed., 9x8 cm.
1
14092.

XIX. sz.: Jelzés nélkül: Miniatúra. akvarell, karton. 4x5 cm. csont és réz keretben 9x8 cm / Miniature portrait of a man from the XIX. century. Watercolour on cardboard, framed., 9x8 cm.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Ezüst vermeil zománc kanál Brüxelles expo 1958. 11,23 g
1
14093.

Ezüst vermeil zománc kanál Brüxelles expo 1958. 11,23 g

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Percz János (1920-2000): Karék. Jelzés nélkül, benne gravírozással, d: 7 cm
1
14094.

Percz János (1920-2000): Karék. Jelzés nélkül, benne gravírozással, d: 7 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Kriski Zoltán (1957-2015) ötvösművész: Karperec. Galvanizált réz, jelzés nélkül, 7x5 cm
1
14095.

Kriski Zoltán (1957-2015) ötvösművész: Karperec. Galvanizált réz, jelzés nélkül, 7x5 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

518. aukció:
Az árverés időtartama: január 27-től február 5-ig


Licitálás vége: február 5. 19:00

Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz