Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 106
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2784950
14084
524
Antique
Bommer, Georg - Richter, L. (Ludwig?): Die gute alte Zeit (A régi szép idők). Ezüstözött ón dombormű, falikép. XX. sz. eleje. Jelzett (balra lent). Kopott. Sérült fakeretben. 22x57cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3139504
14085
524
Antique
Türkmén Beludzs szőnyeg. cca 19. sz. második fele, kopással, cca 180x100 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3089521
14086
524
Antique
cca 1970, Togo, Hajfonó készlet. Fejtámasz, 5 darab fésű, hajhúzó. Faragott fa, sérüléssel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3116872
14087
524
26000
Antique
Erszári szőnyeg. Afganisztán vagy környéke, cca 1900-1920, kézzel csomózott, korának megfelelő kopásokkal, alábéleléssel, cca 200x120 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
3248302
14088
524
Antique
cca 1900-1920 WMF 4 részes pipázó szett tálcán, gyertyatartó sérült, jelzett d: 31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3369042
14089
524
26000
Antique
Beludzs / Timuri "Yakub Khan" ensi ajtótakaró szőnyeg. cca 1860-1880, Afganisztán nyugati része, rajta 4 panelben a Paradicsom 4 kertjének stilizált ábrázolásával, javítással, 170x130 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
3369047
14090
524
24000
Antique
Kézzel készült perzsa szőnyeg, kopással, sérüléssel, 290x190 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3500858
14091
524
Antique
Szabadkőműves feliratos kerámia bögre. 9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
2124887
14092
524
Antique
XIX. sz.: Jelzés nélkül: Miniatúra. akvarell, karton. 4x5 cm. csont és réz keretben 9x8 cm / Miniature portrait of a man from the XIX. century. Watercolour on cardboard, framed., 9x8 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3124214
14093
524
Antique
Ezüst vermeil zománc kanál Brüxelles expo 1958. 11,23 g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3340450
14094
524
24000
Antique
Percz János (1920-2000): Karék. Jelzés nélkül, benne gravírozással, d: 7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3437196
14095
524
30000
Antique
Kriski Zoltán (1957-2015) ötvösművész: Karperec. Galvanizált réz, jelzés nélkül, 7x5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
518. aukció:
Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től
Események