Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 106
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3411083
14072
524
24000
Antique
Kutya a kölykével - faragott elefántcsont asztaldísz, d: 5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3435520
14073
524
Antique
Dogra. Elefánt harcosokkal. Dél-India, cca XX. sz. eleje, bronz. Hibátlan, 21x17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3434823
14074
524
Antique
cca 20. sz. eleje, 2 darab kézzel hímzett lakodalmas kötény még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3441836
14075
524
50000
Antique
ca 1910 Komplett frakk: kabát, két mellény, egy piké, egy szövet, 3 db nyakkendő, inggallér készlet, külön dobozban, jelzettek, benne kaucsuk és vászon, dalegyesületi jelvény. Szép állapotban minden. Kis méret még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3442365
14076
524
48000
Antique
Tűziaranyozott hatágú masszív bronz csillár, d: 75 cm, m,: 60 cm + lánc 100 cm, össz 160 cm Eredeti vezetékezéssel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
3443288
14077
524
Antique
2016 Bukrán Edit (1957-) Virágmotívum. Kerámia kép, keretben, jelzett, 10x10 cm, 17x17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3420901
14078
524
Antique
Marokkói csont- és gyöngyház berakásos négyszintes cigarettakínáló, 14x18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3387497
14079
524
Antique
Függesztett olajlámpa / csillár, festett vas, tejüveg, üveg, összességében jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3265829
14080
524
Antique
A säckingeni trombitás jelenetet ábrázoló öntött réz fali dísztál. Plasztikus, német felirattal. d: 28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3270866
14081
524
Antique
Iparművészeti Vállalat, Kótai József (1940-): Cigarettatárca. Jelzés nélkül, 19x11 cm, proveniencia: az alkotó validálta. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3042879
14082
524
Antique
Réz asztali csengő, állványon, ütővel, nyelv nélkül 21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
2927028
14083
524
Antique
cca 1900 Boskowitz Manó zománcozott réz dísztányér. Jelzéssel, áttört mintával, kopással, ütődéssel, d: 24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
518. aukció:
Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től
Események