Militária

Tételek száma: 173

1909 Bp., Csesznák Benő (1845-1909) nyug. cs. és kir. altábornagy, a III. oszt. Vaskorona-rend lovagja, minisztériumi osztályvezető halotti értesítője, sarkán hiánnyal, 24x30,5 cm
19816.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1943 Bp., Ferenczy Tibor (1881-1943), Debrecen város országgyűlési képviselője, budapesti rendőrfőkapitány halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x30 cm
19817.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
1914 Kassa, Dr. rozváczi Omazta Sándor (1870-1914), a kassai m. kir. 5. honvéd huszárezred ezredorvosa halotti értesítője (a háború sebesültjeinek ápolása közben ragályos betegsége esett, és a przemyśli III. számú járványkórházban halt hősi halált), 23,5x29,5 cm
19818.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1915 Vác, Helcz Gyula (?-1915), a m. kir. 14. honvéd gyalogezred századosa, a Signum Laudis és a III. oszt. Katonai Érdemkereszt tulajdonosa halotti értesítője (ezrede tábori lelkészeként szolgált, Debina község mellett srapnel szilánk általi fejsérülés következtében halt hősi halált), 29,5x23 cm
19819.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1937 Hosszúfalu, vitéz érszentkirályi Szentkirályi Gyula (1880-1937), a volt cs. és kir. 16. huszárezred alezredese, a III. oszt. Vaskorona-rend lovagja, Zala vármegye tb. vitézi székkapitánya halotti értesítője, 23x30,5 cm
19820.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
cca 1910-1915 Asztalnál borozó csendőrök (tiszthelyettesek), Katonai Jubileumi Kereszt kitüntetéssel, egyikükön tábori csendőr jelvénnyel, mögöttük gramofonnal. Kartonra kasírozott fotó, szecessziós kartonon, 17,5x23 cm
19821.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
1916 I. világháború idején Erdélyben, magyar katonák, szétlőtt gyárépület, híd, 3 db fotó, 13×18 cm
19822.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
1915 Miskolc, csányi Wolnhoffer Emil (1845-1915) cs. és kir. vezérőrnagy, a III. oszt. Vaskorona-rend és a Katonai Érdemkereszt tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérüléssel, 23x29 cm
19823.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1819 Pest, Franz von Bogdanovich (Bogdanovich Ferenc) cs. kir. százados halotti értesítője, 16x21 cm
19824.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1915-1916 4 db tábori posta levelezőlap, különböző bélyegzéssel
19825.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
1916-1917 3 db tábori posta levelezőlap tüzérségi alakulatoktól (1. honvéd tábori ágyús ezred, 15 cm Mörserbatterie No. 5, Feldkanonenregiment Nr. 35 Batterie Nr. 3)
19826.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1916 Kassa, a a cs. és kir. 38. gyalogezred katonájának a kassai tartalékkórházból feladott tábori posta levelezőlapja, "Vörös Kereszt Egylet 1. sz. tartalék-kórházának igazgatósága Kassa" bélyegzéssel
19827.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft