Militária

Tételek száma: 173

1916 A császári és királyi 33. aradi gyalogezredet bemutató gyűjtemény 6 db eredeti képeslap kísérő szövegekkel, két nemzetiszín szegélyű tablón. (A lapok leszedhetőek)  1916 The collection presenting the k.u.k. 33rd Arad Infantry Regiment consists of 6 original postcards with accompanying texts, on two panels. (The cards can be detached)
19840.

1916 A császári és királyi 33. aradi gyalogezredet bemutató gyűjtemény 6 db eredeti képeslap kísérő szövegekkel, két nemzetiszín szegélyű tablón. (A lapok leszedhetőek)

1916 The collection presenting the k.u.k. 33rd Arad Infantry Regiment consists of 6 original postcards with accompanying texts, on two panels. (The cards can be detached)

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
1941 Csendőrségi lapok szerk: Besenyői Beöthy Kálmán, augusztus 1-i száma, Garay borítójával,
19841.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1940 Csendőrségi lapok szerk: Besenyői Beöthy Kálmán, március 14-i száma, Garay borítójával,
19842.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1940 Csendőrségi lapok szerk: Besenyői Beöthy Kálmán, január 1-i száma, Garay borítójával,
19843.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1940 Csendőrségi lapok szerk: Besenyői Beöthy Kálmán, február 1-i száma, Garay borítójával,
19844.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1943 a Signal német háborús lap 1. áprilisi füzet magyar kiadás, különféle érdekes írással és képpel a világháborúról, magyar nyelven, jó állapotban
19845.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1943 a Signal német háborús lap 2. márciusi füzet magyar kiadás, különféle érdekes írással és képpel a világháborúról, magyar nyelven, jó állapotban
19846.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
cca 1914-1918 Az Érdekes Ujság háborús albuma, I., II., VI. füzetek, összesen 36 db fekete-fehér tábla (fénynyomatok), tartalomjegyzékekkel. Kiadói papírmappában, a mappa sérült, a táblák jó állapotban, 28,5x35 cm
19847.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1915 [Osztrák-magyar csapatok az elfoglalt Belgrádban] Erinnerung an Belgrad. Városképek, Frigyes főherceg látogatása a városban és a fronton, osztrák-magyar katonák kitüntetése, A felrobbantott vasúti híd újjáépítése és felavatása, stb. Összesen 60 db látványos fotó, alatta nyomtatott felírással, aranyozott egészbőr albumban 26x19 cm 1915 [Austro-Hungarian troops in occupied Belgrade] Erinnerung an Belgrad. Cityscapes, Archduke Frederick's visit to the city and the front, decoration of Austro-Hungarian soldiers, reconstruction and inauguration of the blown-up railway bridge, etc. A total of 60 spectacular photos, with printed captions underneath, in a gilded full-leather album 26x19 cm
19848.

1915 [Osztrák-magyar csapatok az elfoglalt Belgrádban] Erinnerung an Belgrad. Városképek, Frigyes főherceg látogatása a városban és a fronton, osztrák-magyar katonák kitüntetése, A felrobbantott vasúti híd újjáépítése és felavatása, stb. Összesen 60 db látványos fotó, alatta nyomtatott felírással, aranyozott egészbőr albumban 26x19 cm
1915 [Austro-Hungarian troops in occupied Belgrade] Erinnerung an Belgrad. Cityscapes, Archduke Frederick's visit to the city and the front, decoration of Austro-Hungarian soldiers, reconstruction and inauguration of the blown-up railway bridge, etc. A total of 60 spectacular photos, with printed captions underneath, in a gilded full-leather album 26x19 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
1942 Sárban, vízben előre a Donyec felé, a magyar csapatok előrenyomulása, hátoldalon feliratozott eredeti fotó, készítette Király Béla főhadnagy, haditudósító szd., szép állapotban, 13,5×18 cm
19849.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Határőr tizedes portréja. 1930-as évek, Szeged, fotólap, sarokhibával.
19850.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
1917 Orosz katonák hullái állásaik előtt, fotó hátoldalt felirattal, 5,5×8,5 cm
19851.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft