1915 Vác, Helcz Gyula (?-1915), a m. kir. 14. honvéd gyalogezred századosa, a Signum Laudis és a III. oszt. Katonai Érdemkereszt tulajdonosa halotti értesítője (ezrede tábori lelkészeként szolgált, Debina község mellett srapnel szilánk általi fejsérülés következtében halt hősi halált), 29,5x23 cm