Könyvek: Vallás

Tételek száma: 112

Bhikkhu Bodhi: A nemes nyolcrétű ösvény. A buddhista szellemi út. Ford.: Farkas Anikó. Bp., 1993, Orient Press. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
24479.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Thondup Tulku Rinpocse: A tudat gyógyító ereje. Egyszerű meditációs gyakorlatok az egészség, a jóllét és a megvilágosodás érdekében. Daniel Goleman előszavával. Ford. és az előszót írta Dr. Agócs Tamás. Bp., 2020, Satori-Book Bt. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, kopott borítóval.
24480.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
24481.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Szent Biblia. Ford.: Károli Gáspár. Bp., 1944., Brit és Külföldi Bibliatársulat, 797+1+269+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
24482.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Érseki körlevelek tartalomjegyzéke 1863?1903. Az 1863?1881 / 1882?1903 évi egyházmegyei körlevelek tartalomjegyzéke, k. n., h. n., 1903 ? 61p. Aranyozott címeres egészvászon kötésben, Kissé koszos borítóval
24483.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Simone Pacot: A mélységek evangelizációja. Magyarszék, 2003, Sarutlan Kármelita Nővérek, 300 p. Kiadói papírkötés.
24484.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Tóth István:  Egyházi beszéd, melyet 1882-ik évi augusztus hó 2-dikán, Assisi Szent Ferenc születésének hétszázados emlékünnepén, a Sz.-Ferencz-rend mosony-boldogasszonyi zárdatemplomában mondott Tóth István. (Dedikált.) Győr, 1882. Özv. Sauervein Gézáné ny. 24 p. Egyetlen kiadás. A borító belső oldalán dedikáció: "Hódoló tisztelete jeléül!" Tóth István győregyházmegyei áldozár, gönyűi plébános és zsinati vizsgáló bemutató beszéde Assissi Szent Ferenc életpéldáját méltatja. Könyvtári duplum. Fűzve, korabeli borítóban, jó példány.
24485.

Tóth István: Egyházi beszéd, melyet 1882-ik évi augusztus hó 2-dikán, Assisi Szent Ferenc születésének hétszázados emlékünnepén, a Sz.-Ferencz-rend mosony-boldogasszonyi zárdatemplomában mondott Tóth István. (Dedikált.)
Győr, 1882. Özv. Sauervein Gézáné ny. 24 p. Egyetlen kiadás.
A borító belső oldalán dedikáció: "Hódoló tisztelete jeléül!" Tóth István győregyházmegyei áldozár, gönyűi plébános és zsinati vizsgáló bemutató beszéde Assissi Szent Ferenc életpéldáját méltatja.
Könyvtári duplum.
Fűzve, korabeli borítóban, jó példány.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
D. Molnár István: Vallási kisebbség és kisebbségi vallás. Görögkatolikusok a régi és mai Lengyelországban. Bp., 1995, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés.
24486.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
[Páli Szent Vince]: Depaul szent Vince konferenciái a Szeretet Leányaihoz. A negyedik francia kiadás magyar fordítása. II. köt. Bp., 1926, A Szeretet Leányai, 692 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
24487.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Hitvallás és tudomány. Emlékkönyv. Az Ágostai Hitvallás 400 éves jubileuma alkalmából. Sopron, 1930, Székely és Társa. Papírkötésben, viseltes állapotban.
24488.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lukács László - Szebeni András. Boldogok , akik a házadban laknak... Szerzetesrendek Magyarországon. A fotóművész Szebeni András (1946-2020) fotóművész által DEDIKÁLT példány. Bp., 1988, Corvina. Szebeni András fotóival illusztrált. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24489.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Prohászka Ottokár: Magasságok felé. Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái VIII. köt. Bp.,(1928.),Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
24490.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft