Könyvek: Vallás

Tételek száma: 112

Kiel, Elfride: Die Grosse Liebende St. Elisabeth. [A Szeretet nagy Szentje. Árpádházi Szent Erzsébet.] Leipzig,1966,St. Benno Verlag, 183+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér és kisebb részben színes képekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
24491.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Perlen der Andacht. Gebetbuch für gebildete Katholiken, nach den besten Quellen ausgewählt und geordnet von Stanislaus. Pest, é.n. (1866?), Emich Gustav. 357+3 p. 5 acélmetszetű táblával. Német nyelven. Aranyozott, kopott egészbőr kötésben, kissé sérült és megerősített kötéssel, aranyozott lapélekkel, előzéklapon soroksári bejegyzés 1950-ből, hiányzó kapoccsal, helyenként kissé foltos lapokkal.
24492.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Vjászadéva: Taittiríja Upanisad. Védánta Upanisadok. Bakos Attila magyarázataival. Ford.: Bakos Attila, Gál Anikó, Vadas Norbert. Bp., 2023, Danvantara. Kiadói kartonált papírkötés.
24493.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ferkó Zoltán: Zarándoklat a moldvai magyar miséért. A szerző által a Szent Orsolya Rend részére dedikált példány. (Bp., 2007, Szent Gellért Kiadó), 145 p.+ 15 (színes fotók) t. Kiadói papírkötés.
24494.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Várta. Magyar Katholikus Írók Könyve. 1669. számozott példány. Félvászon kötés, kötéstáblák lyukasztottak, kopottas állapotban.
24495.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Csapodi Csaba: Társadalmi kérdés és katolicizmus Magyarországon.    Bp. 1941, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 58 l., 1 lev. Papírborítóval, az eredeti borító felragasztva, alul vágott.
24496.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Abd-Ru-Shin: Az igazság fényében III. Grál-üzenet. Stuttgart, Stiftung Gralbotschaft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24497.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
A sakk az én keresztem. Portisch Lajossal beszélget Kocsis L. Mihály. DEDIKÁLT! 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24498.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
24499.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Troll, Christian W.: Muszlimok kérdeznek, keresztények válaszolnak. Bp., 2013, L'Harmattan Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24500.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Dr. Cholnoky Jenő: Utazásaim, élményeim, kalandjaim. Bp., Pantheon. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
24501.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Prohászka Ottokár: Föld és ég. Kutatások a geologia és theologia érintkező pontjai körül. Esztergom, 1912, Buzárovits Gusztáv, IX+(3)+430 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel, vetemedett kötéstáblákkal, kissé hullámos lapokkal.
24502.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft