Könyvek: Vallás

Tételek száma: 112

24455.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
III. Karmapa Rangdzsung Dordzse: A közönséges tudat és a bölcsesség. Khenpo Cering. Tar, én.,Buddhista Meditáció Központ. Kiadói papírkötés.
24456.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Németh Norbert: A buddhizmus eszméi. A Tan Kapuja Tanítói 2. [Bp.], 2022, Tan Kapuja Buddhista Egyház. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
24457.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Garadnay Balázs: A keskeny út öröme és járhatósága. A lelkiélet teológiája. Bp., 2004, Szent István-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés.
24458.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Sabatier, Paul:  Vie de S. Francois d'Assise. Paris, [1912 körül]. Libraire Fischbacher (Imprimerie Alsacienne G. Fischbach, Strasbourg). [4] + CXXVI + 418 + [2] p. Paul Sabatier (1858-1928) francia protestáns lelkész, történész, középkorász, az első modern Szent Ferenc-életrajz írója. Kritikai szemlélettel megírt könyve 1893-ban jelent meg, egy éven belül elnyerte a Francia Akadémia díját, valamint rákerült a Vatikán által betiltott könyvek jegyzékére. Példányunk a munka 40. [!] kiadásából származik. Aranyozott gerincű, álbordás korabeli félmaroquin kötésben. Dekoratív, szép példány.
24459.

Sabatier, Paul: Vie de S. Francois d'Assise.
Paris, [1912 körül]. Libraire Fischbacher (Imprimerie Alsacienne G. Fischbach, Strasbourg). [4] + CXXVI + 418 + [2] p.
Paul Sabatier (1858-1928) francia protestáns lelkész, történész, középkorász, az első modern Szent Ferenc-életrajz írója. Kritikai szemlélettel megírt könyve 1893-ban jelent meg, egy éven belül elnyerte a Francia Akadémia díját, valamint rákerült a Vatikán által betiltott könyvek jegyzékére. Példányunk a munka 40. [!] kiadásából származik.
Aranyozott gerincű, álbordás korabeli félmaroquin kötésben. Dekoratív, szép példány.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
24460.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Khencsen Thrangu Rinpocse: A buddhista gyakorlás három járműve. Ford.: Agócs Tamás. Bp., 2019, Dr. Kiss Zsolt - Damaru. Kiadói papírkötés.
24461.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
24462.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Joyau, Károly [Charles Anatole]:  Aquinói Szent Tamás életrajza. Átnézte Paluscsák Pál. Budapest, 1901. Kiss János - Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 1 t. (hártyapapírral védett címkép) + XVIII + 287 + [1] p. Charles-Anatole Joyau (1840-1917) domonkos rendi szerzetes Aquinói Szent Tamás-életrajza eredeti nyelven 1886-ban jelent meg. Magyar fordításának kiadója Kiss János egyetemi tanár, a hazai Aquinói Szent Tamás Társaság alelnöke. A munka első magyar kiadása 1898-ban jelent meg, példányunk a második edícióból való. Aranyozott, illusztrált, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben (Gottermayer Nándor, Budapest), vörös festésű lapszélekkel. Jó példány.
24463.

Joyau, Károly [Charles Anatole]: Aquinói Szent Tamás életrajza. Átnézte Paluscsák Pál.
Budapest, 1901. Kiss János - Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 1 t. (hártyapapírral védett címkép) + XVIII + 287 + [1] p.
Charles-Anatole Joyau (1840-1917) domonkos rendi szerzetes Aquinói Szent Tamás-életrajza eredeti nyelven 1886-ban jelent meg. Magyar fordításának kiadója Kiss János egyetemi tanár, a hazai Aquinói Szent Tamás Társaság alelnöke. A munka első magyar kiadása 1898-ban jelent meg, példányunk a második edícióból való.
Aranyozott, illusztrált, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben (Gottermayer Nándor, Budapest), vörös festésű lapszélekkel. Jó példány.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
24464.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
24465.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Sztripszky Hiador, dr. ? Alexics György dr.: Szegedi Gergely énekeskönyve XVI. századi román forditásban. Protestáns hatások a hazai románságra.    Bp., 1911. (Hornyánszky Viktor ny.) 232p. Kiadói pergamenpapír-kötésben, kis sérüléssel.
24466.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft