Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 19

Estók János (szerk.): Vadászat - Kiállításvezető / Hunting - Exhibition guide. Bp., 2005, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 15+2+15 p. Magyar és angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + 2 db vadászati folyóirat: Nimród, 2019 szeptember és Vadon, 2008/1. sz.
23824.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótóól Nagymarosig. Első kiadás! 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
23825.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Vegyes horgászati kiadvány tétel, 6 db: Fürdik a hal. Horgásztörténetek. Szerk.: Szász Imre, Zabos Géza: A kacagó harcsa, Horgászpraktikák 3 kötete (Keszegezés, Az orsó, Fogjunk többet!), Magyarország horgászvizei térkép 1998.
23826.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Szalay István: Magasles a Kékes alatt. Bp., 1979., Mezőgazdasági, 125 p. Kiadói kartonált papírkötés. + Szász Imre: Halakról és vadakról. Bp., 1980., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
23827.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Sterbetz István: Őszi vizeken. Bp, 1983, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Bécsy László, Rácz István és a szerző fekete -fehér fényképeivel illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.
23828.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Estók János (szerk.): Vadászat - Kiállításvezető / Hunting - Exhibition guide. Bp., 2005, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 15+2+15 p. Magyar és angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + 1 db vadászati folyóirat: Vadon, 2008/1. sz.
23829.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Hedges, Mitchell: Kämpfe mit Riesenfischen. Berlin, August Scherl. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
23830.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft