Licitálható
22060.
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 Ft
Woenig, Franz: Eine Pusztenfahrt. Bilder aus der ungarischen Tiefebene. Leipzig, [1892], Carl Jacobsen, [8]+196+[4] p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel, belül a lapok jó állapotban.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |