Licitálható
22050.
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
8,13 EUR, 9,38 USD
3 200 Ft
Vajda Viktor: Délszaki ég alatt. A magas Pirénékből s tengereik mellől. Előszóval Virág Elektől. Öt fametszvénynyel. Bp., 1885, Ifjabb Nagel Ottó, XIV+(2)+270 p.+ 5 t. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, viseltes, kopott borítóval, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, egy-két lap kijár.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |