Licitálható
22004.
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
27,10 EUR, 31,25 USD
10 000 Ft
Szabolcs vármegye. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. (Magyarország monografiája.) Bp., [1900], Apollo Irodalmi Társaság (Légrády-ny.), XV+[1]+574 p. +12 (közte 4 színes) t. + 2 (kihajtható térképek) t. Aranyozott egészvászon-kötésben, pótolt címlappal, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, tulajdonosi bélyegzővel.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |