Licitálható
22088.
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 Ft
Strauss Frigyes: Dsiggi-dsiggi. Parcus Leó kalandjai a boliviai őserdőben Ford.: Endre Dénes. Wien-Bp., [1926], Danubia, 1 (címkép) t.+ 267+(1) p.+ 8 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |