Licitálható
22181.
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 600 Ft
9,76 EUR, 11,25 USD
3 600 Ft
Magyarország helységnévtára 1941. Szerk. és kiadja: A Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., Hornyánszky. XII+378+1. Műbőr kötésben, belekötve az eredeti sérült papírborító, kissé kopottas állapotban.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |