Licitálható
22006.
Könyvek: Utazás, helytörténet
9 000 Ft
24,39 EUR, 28,13 USD
9 000 Ft
M. Chopin - M. César Famin - M. Boré: Russie, Par M. Chopin. Tome Deuxiéme contenant La Fin de la Russie d'Europe, y compris La Crimée, par M. César Famin. Et les Provinces Russes en Asie, Circassie et Géorgie, par M. César Famin. Arménie, par M. Boré, Orientaliste.
Paris, 1838., L' Univers., (Firmin Didot Fréres), 4+385-672+1 p.+20 (acélmetszetek) t.
+4 (acélmetszetű térképek ) t. +32 p.+7 (acélmetszetek) t. +1 (Krím kihajtható térképe, acélmetszet) t.+48 p.+13 (acélmetszetek) t. + 1 (Kaukázus és környéke kihajtható térképe) t. 2+144+3 p.+36 (acélmetszetek) t. +2 (Örményország kihajtható térképei) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, álbordás félbőr-kötés aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, hiányzó hátsó szennylappal, egy kihajtható térképen szakadással.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |