Licitálható
22017.
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 Ft
György Aladár (szerk.): A Föld és népei. Népszerű földrajzi és népismei kézikönyv. V. köt.: Magyarország. Bp., 1905, Franklin-Társulat, XIV+[2]+716 p.+ 32 (részben színes) t. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói dekoratív, aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. A címlapon szentkirályszabadjai Karsa Ferenc (1827-1915) 1848-as honvéd hadnagy, Görgey Artúr parancsőrtisztje, árvaszéki elnök névbejegyzésével.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |