Waddel L. Austine: A rejtelmes Lhassza, Az 1903.-1904. évi angol katon... https://www.darabanth.com/hu/518-Filatelia-kepeslap-numizmatika-mutargy-konyv-papirregiseg-ekszer-aukcio/524.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~120/Waddel-L-Austine-A-rejtelmes-Lhassza-Az-1903-1904-evi-angol-katonai-ekszpedicio-tortenete~II3519851
Licitálok: 4 000 4 800 5 500 Belépés
3519851
22595
524
Books: History
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,84 EUR , 12,50 USD
Minimális ajánlat: 4 000 Ft
Leírás: Waddel L. Austine: A rejtelmes Lhassza, Az 1903.-1904. évi angol katonai ekszpedíció története. Átdolgozta : Dr. Schwalm Amadé. Bp. 1910. Lampel. Szövegközti képekkel. Festett, aranyozott, kopott kiadói egészvászon kötésben. Néhány oldal foltos
: tg
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft