Licitálható
23851.
Könyvek: Természettudomány, medicina
8 000 Ft
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 Ft
Feleky Hugó:
A húgycső betegségeinek urethoskopiai kórjelzése és orvoslása. (Dedikált.)
Budapest, 1916. Universitas Könyvkiadó Társaság (Nyugat-nyomda). VIII + 230 p. + 5 t. (színes). Egyetlen kiadás.
Dedikált: "Mélyen tisztelt barátjának, prof. dr. Borszéky Károly egyetemi tanár úrnak szeretettel: Feleky Húgó".
Feleky Hugó (1861-1932) orvos, egyetemi tanár, a budapesti poliklinika urológusa, a nemi betegségek elleni küzdelem jegyében megalapította a Teleia Egyesületet, amelynek rendelőjében ő látta el a főorvosi teendőket. Oldalszámozáson belül orvosi műszereket és eljárásokat bemutató illusztrációkkal gazdagon illusztrált szakmunka.
Prov.: Dr. Borszéky Károly (1875-1933) a budapesti poliklinika sebész főorvosa, a sebészeti műtéttan egyetemi tanára.
Illusztrált, enyhén sérült gerincű, kissé foltos kiadói vászonkötésben, felül színes festésű lapszélekkel.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |