Licitálható
23847.
Könyvek: Természettudomány, medicina
12 000 Ft
32,52 EUR, 37,50 USD
12 000 Ft
Adolf Müller - Karl Müller: Thiere der Heimath. Bände I-II. Deutschlands Säugethiere und Vögel. Geschildert von - und - -. Mit Original- Illustrationen in Farbendruck nach Zeichnungen und Aquarellen von C. F. Deiker und Adolf Müller.
Estes Buch: A. Allgemeiner Theil. B. Wesen und Wandel der Säugetiere.;
Zweites Buch: Wesen und Wandel der Vögel.;
Kassel, 1897., Theodor Fischer, 8+291 p.+20 (színes képtáblák) t. +2 (az egyik fekete-fehér képtábla) t.; 8+365 p.+25 (színes képtáblák) t. Német nyelven. Dritte Auflage. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, a gerinceken kis sérülésekkel, az I. kötet eleje és első néhány lapja foltos.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |