Licitálható
22414.
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
4 000 Ft
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 Ft
cca 1900-1910 Válogatott sakk-mester játszmák I-II. rész. Kézzel írt sakk játszma-gyűjtemény. A könyv második részre nagyrészt üres, kézzel számozott oldalakkal, 228+2+12 p. Azonosítatlan személy munkája, vagy másolata. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |