Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 49

3 db mesekönyv: Nefelejcs. Szép magyar versek kisiskolásoknak.; Grätzer József: Sicc. Szórakoztató időtöltések, cseles csalafintaságok.; Varga Katalin: Én, te, ő. Kalandok a szófajok birodalmában. Bp., 1982-1987, Móra. Kiadói félvászon-kötés / kartonált papírkötés, változó állapotban.
24643.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Hevesi Lajos: Jelky András rendkívüli kalandjai ötödfél világrészben. Bp., 1915, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
24644.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Twain, Mark: Tamás úrfi kalandjai. Regényes elbeszélés. Az ifjuság számára Hughes N. L. átdolgozása után ford.: Kürthy Emil. Bp., [1886], Révai, [2]+287+[1] p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, hiányzó hátsó szennylappal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
24645.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
24646.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Mátyás, az igazságos. Vál. és az utószót írta Kríza Ildikó. Jankovich Marcell illusztrációival. Mesék, mondák, történetek. Bp., 1990., Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés
24647.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
24648.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Török Róbert Demjén Bence "A Babatündérhez" A budapesti játékkereskedelem története / "To the little fairy" The toy-trade history in Budapest Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum, 2010. 118p. Kiadói kartonált papírkötésben
24649.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
24650.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Relkovics Néda, davori: Miről susog a pilisi erdő Budapest, [1942], Szent István-Társulat kiadása (Stephaneaum Nyomda, Bp.), 150 p., Első kiadás! A kötet egész oldalas, fekete-fehér, feliratozatlan illusztrációit Györgyfi György rajzolta Javított félvászon kötésben.
24651.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Zselihovszkája, V(era) P(etrovna): Messze Tatárországban. Elbeszélés fiatal lányoknak Ford. Házsongárdy Gábor (Pogány Elza). Bp. (1928.) Franklin 162 l. 8 t. A borító Fáy Dezső munkája. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben.
24652.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
24653.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Bátki Mihály: Robert Londonban. DEDIKÁLT! Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1982., Móra. Szeged, 2010, Közélet Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
24654.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft