Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 49

Andersen: A vadhattyúk és más mesék. Maraja rajzaival. Fordította: Rab Zsuzsa. Szófia, 1960, Bolgarski Hudojnik. Félvászon kötés, gerincnél elvált, tulajdonosi névbejegyzéssel, viseltes állapotban.
24667.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Vegyes mesekönyv tétel, 6 db. Különféle kötésben, változó állapotban.
24668.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Vegyes mesekönyv tétel, 4 db. Különféle kötésben, változó állapotban.
24669.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
4 db mesekönyv: Nagy a világ. Történetek öt világrész gyerekeiről.; Török Sándor: Falatka királysága.; Arthur Haulot: Kalimpász a Holdon.; Vitalij Korzsikov: Napocskin, a tengerész. Bp., 1975-1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.
24670.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Benedek Elek: Arany mesekönyv. A világ legszebb meséi. Deák Ferenc rajzaival. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
24671.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
[Prilezaeva, Mariâ Pavlovna] Prilezsajeva: Mása története. Ifjúsági regény. Ford.: Klauber Ilona. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
24672.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Fáy Aladár: A kókuszdió története és egyéb képek. 2011. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24673.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
2 db mesekönyv: Lázár Ervin: A kisfiú meg az oroszlánok. Meseregény. Bp., 1982, Móra. Kiadói papírkötés. + Janikovszky Éva: A hét bőr. Réber László rajzaival. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
24674.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Lakner Artúr: Édes mostoha. Róna Emy rajzaival. Bp., 1983. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24675.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3 db könyv - Magyar Népmesék. Az égig érő fa; Paolo Gentile: Tapsi elveszik és megkerül; Történetek a farmon. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24676.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Romhányi József: Doktor Bubó. Bp., 1979, Móra. Kiadói papírkötés, első néhány lap belül részben elvált, kopottas állapotban.
24677.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3 db mesekönyv: Pálfalvi Nándor: Az oroszlán barátai.; Varga Katalin - Gyólai Gabriella: Az égig érő karácsonyfa.; Grimm: A méhkirálynő. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.
24678.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft