Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 65

Jonathan Ray: Bubbly. London-New York,2001,Ryland Peters &amp; Small, 63 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.
23768.

Jonathan Ray: Bubbly. London-New York,2001,Ryland Peters & Small, 63 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Gärten. Ordnung, Inspiration, Glück. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Sabine Schulze. Frankfurt-Ostfildern, 2006, Städel Museum - Hatje Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23769.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Sporzon Pál, ifj.: A kisgazda mezőgazdasági gépei. II. füzet: Aratógépek. Cséplőgépek. Gabona-tisztítógépek. Takarményelőkészítőgépek. Szüretelőgépek. Mótorok. Tejgazdasági gépek. Gyümölcsfeldolgozógépek. Köztelek Olcsó Könyvtára II. évf. 11. és 12. füzet. Bp., 1910, Pátria, 104+[2] p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, különvált elülső borítóval, kisebb ázásnyomokkal.
23770.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Balázs István: Táplálkozás a Biblia tükrében. Nyíregyháza, 2012. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23771.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Rákóczi János: Konyhaművészet. - - receptjei. Bp., 1964, Minerva, 516+[4] p.+ 8 t. Kiadói egészvászon-kötés, részben fakó borítóval, helyenként lapszéli ázásnyomokkal.
23772.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
2 db borászati könyv: Mercz Árpád: A must és a bor egyszerű kezelése. Bp., 1999, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés. + Rudolf Knoll - Ulrich Schweizer: Fehérborkalauz. Vinotéka. Bp., 2000, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
23773.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Hampel Antal (szerk.): Magyar földmivelésügyi igazgatás. A m. kir. földmívelésügyi minister kiadványai 1913. 14. sz. Bp., 1913, Pallas-ny., VIII+883+[1] p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a könyv elején a fűzéstől elváló lapokkal.
23774.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Rainer Horbelt - Sonja Sindler: Tante Linas Kriegskochbuch. Kochrezepte, Erlebnisse, Dokumente. Augsburg, 1999, Weltbild. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23775.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Hermann Rosenthal: Beeren-Obst im kleinen Garten. Frankfurt (Oder) - Berlin,1931,Gartenbau-Verlag Trowitzsch&amp;Sohn, 87+1 p. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az utolsó lapon kis szakadással.
23776.

Hermann Rosenthal: Beeren-Obst im kleinen Garten. Frankfurt (Oder) - Berlin,1931,Gartenbau-Verlag Trowitzsch&Sohn, 87+1 p. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az utolsó lapon kis szakadással.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Bohus Gábor - Kalmár Zoltán: Erdő-mező gombái. Bp., 1956, Mezőgazdasági. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
23777.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lázár, István: Der König der Weine, der Wein der Könige. Das kleine Buch vom Tokajer Wein. Zeichnungen von Lívia Elek. Mit Rezepten von Túrós Elek. [Bp.], 1987, Corvina, 121+1 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23778.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ötvenéves a mezőgazdasági kutatás Szegeden. A gabonatermesztési Kutató Intézet jubileumi évkönyve. Szeged, 1974. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
23779.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft