Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 65

Pető Gyula: Vendéglátó technológia 2. Ételkészítési és cukrászati ismeretek. Bp., 1980, Belkereskedelmi Minisztérium, 419+[1] p. Egészvászon-kötésben. Megjelent 650 példányban.
23744.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3 db - Jécsai László: Szobanövények. 1938, Növényvédelem és Kertészet. + Dr. Urbányi Jenő: Gyümölcsfák betegségei. 1935. + Horn János: Gyümölcsfák nyesése. 1934. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23745.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
2 db - Horn János: Körte termesztése + Őszibarack termesztése. 1936, 1937, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23746.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
2 db - Claus József: Az őszibarack és termesztése. + Macherauch, Oswald: Szamócatermő házikert. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23747.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
(Garai Ferencné) Teréz néni: Alföldi magyar szakácskönyv és házi cukrászat. A Szegedi Polgári Konyha főzőkönyve. A mindennapi ételeknek mintegy ötszáz kipróbált receptjét összeállította: - - (Garai Ferencné.) Bp., [1941]. Lingua,(Wodianer F. és Fiai Rt.-ny.),128 p. Kiadói illusztrált kartonált kötésben, amatőr módon javított, pótolt gerinccel, és javított kötéssel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, hiánytalan állapotban. Ritka!
23748.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
2 db - Gyümölcstermelési alapismeretek. Bp., 1952, Mezőgazdasági. + Zatykó - Z. Draskóczy: nagy öröm a kiskert! Bp., 1968, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23749.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
2 db - Agrotröszt növényvédelmi kiállítás. Bp., 1966. + Szaporításra engedélyezett szőlő- és gyümölcsfajták jegyzéke. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23750.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kertészet és polgárosodás (Az európai szőlészeti-borászati-kertészeti ismeretek oktatása, szaktanácsadása a Georgikonban és a Keszthelyi Uradalomban, a 18. sz. végétől a 19. sz. közepéig). Szerk.: Csoma Zsigmond. Centrál Európa Alapítvány: Budapest, 1997. 366p. Kiadói papírkötésben, új állapot
23751.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Bodnár László: Az egri borvidék. Vámospércs, 2001, Bodnár és Társa Geográfus Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23752.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szabó Lajos: Trópusi-szubtrópusi gyümölcs- és élvezeti növények. DEDIKÁLT! Nyíregyháza, Stúdium. Kiadói papírkötés.
23753.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
23754.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Szűcs Henrik Mihály: "A szent küldetés..." GastroCamelot Trilógia. Egy csukott ajtó előtt állok az elmémmel s kezemben egy könyvvel. De csak akkor juthatok tovább, ha mindet kinyitom előtte. Bp., 2020, Szerzői, (Pauker-ny.), 299 p. Megjelent magánkiadásban 500 példányban. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23755.

Szűcs Henrik Mihály: "A szent küldetés..." GastroCamelot Trilógia. Egy csukott ajtó előtt állok az elmémmel s kezemben egy könyvvel. De csak akkor juthatok tovább, ha mindet kinyitom előtte.
Bp., 2020, Szerzői, (Pauker-ny.), 299 p. Megjelent magánkiadásban 500 példányban. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft