Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 49

Alkhamissi, Khaled: Taxi. London, 2011. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
24546.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
24547.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Corpus Poetarum Latinorum unoo volumine absolutum. Editit Guilielmus Ernestus Weber. 1833, typis Henrici Ludovici Broenneri. Ludovicus Vayer (Vayer Lajos?) névbejegyzésével. Bordázott gerincű félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
24548.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
Coolidge, Dr. W. A. B., H. Duhamel und F. Perrin: Dauphiné-Führer Herausgegeben vom Österreichischen Alpenverein. Vierte, durchgesehene und erste autorisierte Deutsche Ausgabe Wien, 1913 Österr. Alpenclub,, 351p. Kiadói aranyozott vászonkötésben
24549.

Coolidge, Dr. W. A. B., H. Duhamel und F. Perrin: Dauphiné-Führer Herausgegeben vom Österreichischen Alpenverein. Vierte, durchgesehene und erste autorisierte Deutsche Ausgabe
Wien, 1913 Österr. Alpenclub,, 351p. Kiadói aranyozott vászonkötésben

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Oeuvres Complétes de Moliére. Avec des notes de divers commentateurs. Paris, 1838, Chez Firmin Didot Fréres, 1 t. + 4+725+7 p. Francia nyelven. Későbbi átkötött szecessziós bambuszmintás kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, foxing foltos lapokkal, 1917-es possessori bejegyzéssel.
24550.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Cicero kolligátum:  Ciceros Brutus de Claris Oratoribus. Erklärt von Otto Jahn. 2. Auflage. Weidmannsche Buchhandlung, 1856. 168p.,   Otto Heine: M. Tulli Ciceronis, De Officiis ad Marcum Filium, Libri Tres. Berlin, Weidmann,, 1866. 252p.   Chrestomathia Ciceroniana: ein Lesebuch für mittlere Gymnasialklassen. Marcus Tullius Cicero , C. F. Lüders. P 1867. Publisher: B. G. Teubner, 94p   M. Fabii Quintiliani Institutionis oratoriae, libri decimus.Erklärt von Dr. G. T. A. Krüger. Leipzig, 1891.Teubner, 76p. Javított kartonált papírkötésben
24551.

Cicero kolligátum:
Ciceros Brutus de Claris Oratoribus. Erklärt von Otto Jahn. 2. Auflage. Weidmannsche Buchhandlung, 1856. 168p.,

Otto Heine: M. Tulli Ciceronis, De Officiis ad Marcum Filium, Libri Tres. Berlin, Weidmann,, 1866. 252p.
Chrestomathia Ciceroniana: ein Lesebuch für mittlere Gymnasialklassen. Marcus Tullius Cicero , C. F. Lüders. P 1867. Publisher: B. G. Teubner, 94p

M. Fabii Quintiliani Institutionis oratoriae, libri decimus.Erklärt von Dr. G. T. A. Krüger. Leipzig, 1891.Teubner, 76p. Javított kartonált papírkötésben

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
24552.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Der Hausfreund. Eine Sammlung von Erzählungen und Geschichten mit vielen Holzschnitten. In drei Holzschnitten. Leipzig, 1853., Georg Wigand, 9 t. + 104;+98+6;+11 p. Gazdag, fametszetű képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
24553.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
24554.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
2 db francia nyelvű könyv: Barbier, Auguste: Iambes et poemes. Paris, 1869, E. Dentu. Félbőr-kötésben, jó állapotban, kissé kopottas gerinccel. + La Fontaine, [Jean de]: Fables et épitres. Introduction par Émile Faguet. Paris, é.n., Nelson. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé fakó gerinccel.
24555.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Ted Hughes: Elmet. Poems by - -. Photographs by Fay Godwin. London - Boston, 1994, Faber and Faber. Angol nyelven. Fay Godwin fekete-fehér fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
24556.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
[Szvetlana Joszifovna Allilujeva] Swetlana Allilujewa: Zwanzig Briefe an einen Freund. Wien, 1967, Fritz Molden. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
24557.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft