Licitálható
24555.
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
2 400 Ft
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 Ft
2 db francia nyelvű könyv: Barbier, Auguste: Iambes et poemes. Paris, 1869, E. Dentu. Félbőr-kötésben, jó állapotban, kissé kopottas gerinccel. + La Fontaine, [Jean de]: Fables et épitres. Introduction par Émile Faguet. Paris, é.n., Nelson. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé fakó gerinccel.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |