Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 608

Pallai Sándor: Ötvösség, nemesfémipar, divatékszer készítés. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1983, Műszaki Könyvkiadó. Negyedik, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas állapotban.
23170.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki, 479+1 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Az adattárban fémjelzésekkel: próbabélyegekkel és mesterjegyekkel. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
23171.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Albus, Anita: The Art of Arts. Rediscorvering Painting. 2001, University of California Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23172.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Ghirardo, Diane: Architecture after Modernism. London, 1996, Thames and Hudson. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23173.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Ujfalussy István festőművész, író. Ukrajna kiváló népoktatója. Festményeim, írásaim. DEDIKÁLT! 2019. Kartonált kötés, jó állapotban.
23174.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Szalay Lajos hatvan rajza. Kassák Lajos előszavával. Püski Sándor által DEDIKÁLT! New York, 1980, Püski. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23175.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Manfred Meinz: Schönes altes Silber. Keysers Handbuch für Sammler und Liebhaber. Gütersloh, 1987, Prisma Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
23176.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Bóta Gábor - Gyémánt László: Gyémántográfia. Gyémánt László által DEDIKÁLT! Bp., Duna Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23177.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
23178.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Milan Konjovic jugoszláv festőművész kiállítása. Szerk:: Sinkovits Péter. A művész, Milan Konjovićc (1898-1993) zombori szerb festőművész által DEDIKÁLT példány! (Bp., 1971, "Pátria"-ny. Kiadói papírkötés, a füzet levált a borítótól, foltos.
23179.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Shanes, Eric: Dali. Mesterművek. 1991, Corvina. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23180.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Kinsky aukciós katalógus órák és ékszerek témakörben, 2023.
23181.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft