Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 608

23328.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Ekkehard Schmidberger - Thomas Richter: SchatzKunst 800 bis 1800. Kunsthandwerk und Plastik der Staatlichen Museen Kassel im Hessischen Landesmuseum Kassel. (Kiállítási katalógus.) Kassel-Wolfratshausen, 2001, Staatliche Museen Kassel - Edition Minerva. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
23329.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Facing History. Portraits from the National Archives of Canada. Introduction by Lydia Foy. Otawa, 1993. Kurátori levéllel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23330.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Daniel Wildenstein: Monet oder der Triumph des Impressionismus. Köln, 2010, Taschen, 480 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
23331.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Oskar Schlemmer. Ausstellung der Staatsgalerie Stutgart im Württembergischen Kunstverein Stuttgart. Stuttgart, 1977., Württembergischen Kunstverein Stuttgart. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23332.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
B. Fabritski - I. Chmélev: Trésors de L'Ancienne Russie [A régi Oroszország kincsei.] Moscou,én., Editions Progrés. Francia és orosz nyelven. Gazdag képanyaggal. Magyar nyelvű képjegyzék melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói kartonált papírkötés.
23333.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
23334.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
23335.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Francisca van Vloten: Kegyetlenül szép örökség. A magyar-holland Góth művészcsalád története. Ford.: Gera Judit. Bp., 2000, Széphalom, 164 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
23336.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Tokácsliné Fridrich Ida Rózsa Gábor: Fridrich Album (dedikált)   HOGYF EDITIO, 2001 64p. Kiadói papírborítóval
23337.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
23338.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Józsa Judit: Magyar mesevilág. Bp., 2008. 118p. . Kiadói kartonált papírkötés.
23339.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft