Szabó Vladimír. Bevezető, életrajzi adatok és irodalomjegyzék: Kratochwill Mimi. A képeket vál.: Szabó Vladimírné és Kratochwill Mimi. Számozott (956./1000), a művész, Szabó Vladimir (1905-1991) által aláírt példány! [Bp., 1987], Szabó Vladimir. Egészoldalas, fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.