https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Folyamatos online aukciók
Tétel

Lostalot, Alfred de: Les arts de bois. Sculpture sur bois. Meubles. No...

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül

Licitálható

Licitálok:

12 000 14 000 16 000

 

1

Kikiáltási ár:

12 000 Ft
32,52 EUR, 37,50 USD

Ajánlatok száma:

0

Minimális ajánlat:

12 000 Ft

Leírás:

Lostalot, Alfred de: Les arts de bois. Sculpture sur bois. Meubles. Notice par Alfred de Lostalot. Album comprenant 164 gravures.
Paris, [1890 körül]. Bibliotheque de la Gazette des Beaux-Arts (Imprimerie Charaire et Fils, Sceaux). 144 p. Első kiadás.
Bútorművészeti történeti albumunk a XIV-XIX. század stílusait és művészeti áttöréseit mutatja: könyvállványok, faragott szószékek, ajtók és ládák, ágyak, komódok, szekreterek és tükrös és tükörtelen kredencek, íróasztalok és faragott székek vonulnak fel albumunk lapjain. Az előszót Alfred de Lostalot francia művészettörténész írta.
(Dessins et modeles.)
Díszesen aranyozott gerincű, vaknyomásos, első kötéstábláján könyvművészeti elismerést hordozó, egyedi félbőr kötésben, aranyozott festésű lapszélekkel. Az első kötéstáblán Párizs városának aranyozott címere körül a "Republique Française: Liberté -- Égalité -- Fraternité" illetve a "Ville de Paris: Prix Municinal de Dessin" feliratok szerepelnek.

Megosztás:

Facebook

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz