Licitálható
23091.
Könyvek: Építészet, művészet
12 000 Ft
32,52 EUR, 37,50 USD
12 000 Ft
Bútorművészeti történeti albumunk a XIV-XIX. század stílusait és művészeti áttöréseit mutatja: könyvállványok, faragott szószékek, ajtók és ládák, ágyak, komódok, szekreterek és tükrös és tükörtelen kredencek, íróasztalok és faragott székek vonulnak fel albumunk lapjain. Az előszót Alfred de Lostalot francia művészettörténész írta.
(Dessins et modeles.)
Díszesen aranyozott gerincű, vaknyomásos, első kötéstábláján könyvművészeti elismerést hordozó, egyedi félbőr kötésben, aranyozott festésű lapszélekkel. Az első kötéstáblán Párizs városának aranyozott címere körül a "Republique Française: Liberté -- Égalité -- Fraternité" illetve a "Ville de Paris: Prix Municinal de Dessin" feliratok szerepelnek.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |