Homeri Odyssea. Tomus II. Rahpsodia XIII-XXIV. Carmina Minora. Lipsiae, 1839, Sumptibus et Typis Caroli Tachnitii, 2+360 p. Görög nyelven. Latin nyelvű 'Summarium'-mal. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, élfestett lapélekkel, kopott, borítóval, sérült gerinccel.