Üvegtárgyak Tételek száma: 468
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3124304
12980
522
Glass-objects
Design üvegváza. Anyagában színezett, száldíszítéses, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3108944
12981
522
Glass-objects
Barack mintás üveg és pohár készlet. 31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
2937662
12982
522
75000
Glass-objects
Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
75 000 Ft
75 000 90 000 100 000
2807359
12983
522
3800
Glass-objects
1989 Moszkva, orosz feliratos üveg váza, fém talppal, kopott, m: 29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
2911667
12984
522
400
Glass-objects
Retro királykék üvegváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
2659635
12985
522
15000
Glass-objects
Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
2921190
12986
522
Glass-objects
Cristallo di Bohemia Italy: Eden színezett üveg tálka, szőlőleveles díszítménnyel, jelzett, hibátlan, d: 11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
2942768
12987
522
Glass-objects
Kristály kínáló, fedél nélkül, hibátlan, m: 11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
2599678
12988
522
Glass-objects
Üveg kínálótál, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:19cm, d:23cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3045694
12989
522
Glass-objects
Erdélyi? antik üveg kosár, anyagában színezett, hutaüveg. XIX. sz. Hibátlan 17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
2889145
12990
522
100
Glass-objects
Mariazell szuvenír üvegpohár, kopásokkal, m: 7,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
100 Ft
100 200 300
2800554
12991
522
600
Glass-objects
Kristály tál, kis kopásokkal, m: 8 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események