Üvegtárgyak Tételek száma: 468
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3371927
12872
522
32000
Glass-objects
cca 1890, Victor Saglier (1809-1894) kekszkínáló. Savmaratott hutaüvegen aranyszínű kartusokban kézzel festett kétalakos zsánerjelenetek, neorokokó stílusú ezüstözött szerelékkel, jelzett az üvegen, jelzett a fogón, d: 15 cm, m: 17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
3274337
12873
522
Glass-objects
Keith Haring által tervezett mintával díszített pohár, m: 13,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3394733
12874
522
22000
Glass-objects
Viktoriánus angol kézzel festett többrétegű szaténüveg előszobai lámpa búra. Jelzés nélkül, minimális pattogzással, d: 23 cm, m: 29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3274346
12875
522
Glass-objects
Doboznyi vegyes prizma és csillárszerelék. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3394878
12876
522
Glass-objects
Üveg kínáló, irizáló felülettel, kopással, d: 16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3398004
12877
522
3200
Glass-objects
Cseh barackszínű hamuzó, jelzés nélkül, kis kopással, 14x11,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3363195
12878
522
Glass-objects
2 db design üveg tál Morion jelzéssel az egyik 17x17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3274351
12879
522
Glass-objects
Ötosztatú füstszínű csemegekínáló, 32x21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3356587
12880
522
4800
Glass-objects
Bohemia ólomkristály kínáló, címkével jelzett, hibátlan, dobozában, d: 20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
3274348
12881
522
Glass-objects
8 darab csillár prizma, h: 15 cm alatt még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3349383
12882
522
Glass-objects
Porciós kancsó. cca 19. sz. vége, Parád, m: 10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3379736
12883
522
4800
Glass-objects
Kék kézi üveg dísztál, Anyagában színezett, jelzett,hibátlan 28x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események