Militária

Tételek száma: 109

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU
32781.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
32782.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
32783.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
1965. "Kiváló Munkásőr" zománcozott aranyozott kitüntető jelvény eredeti tokban T:UNC
32784.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1965. "Kiváló Parancsnok" műgyantás fém kitüntető jelvény + DN "M Ő" (Munkás Őr) műgyantás fém kitüntető jelvény + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 15 év után, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon + 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 20 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF
32785.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
1970-1980. "Magyar Néphadsereg 4127 - Kiskunfélegyháza" a 7. gépkocsizó lövészhadosztály-parancsnokságának kétoldalas, öntött bronz emlékérme (78mm) T:AU,XF
32786.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1973. "25 MHSZ - Honv. Kupa Lövész V. Budapesti döntő - 1973." kétoldalas bronz emlékérem füllel (61,5mm) T:XF
32787.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1978. "MHSZ - 30" (Munkára, Harcra kész 30 éves jubileuma) zománcozott, aranyozott bronz jelvény (~30x47mm) T:AU
32788.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
1980. "Munkásőrség" aranyozott bronz 25 éves jubileumi műgyantás kitüntetés + "Munkásőrség" zománcozott bronz jelvény + jelzett Zsolnay porcelán munkásőrség hamutartó
32789.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1982. "25 év a haza fegyveres szolgálatában" egyoldalas öntött bronz emlékérem, hátoldalán "1957-1982" gravírozással (70mm) T:XF
32790.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1983. "A Munkásőrség Országos Parancsnokának Nívó-díja" bronz plakett, "Vadász Ferenc szerkesztőnek" gravírozással. Szign.: Várhelyi György (~124-125mm) T:AU kis patina
32791.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
1987. "Borsod légterének védelmében" egyoldalas bronz emlékérem, hátlapon ragasztónyom. Szign.: LM (124mm) T:XF
32792.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események