Militária Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3396243
32781
522
Military
Numizmatika
1964. "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3396244
32782
522
Military
Numizmatika
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3433676
32783
522
Military
Numizmatika
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3314414
32784
522
Military
Numizmatika
1965. "Kiváló Munkásőr" zománcozott aranyozott kitüntető jelvény eredeti tokban T:UNC még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3443719
32785
522
Military
Numizmatika
1965. "Kiváló Parancsnok " műgyantás fém kitüntető jelvény + DN "M Ő " (Munkás Őr) műgyantás fém kitüntető jelvény + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában " 15 év után, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon + 1983. "Honvédelmi Érdemérem" 20 év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3233281
32786
522
Military
Numizmatika
1970-1980. "Magyar Néphadsereg 4127 - Kiskunfélegyháza " a 7. gépkocsizó lövészhadosztály-parancsnokságának kétoldalas, öntött bronz emlékérme (78mm) T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3378793
32787
522
Military
Numizmatika
1973. "25 MHSZ - Honv. Kupa Lövész V. Budapesti döntő - 1973. " kétoldalas bronz emlékérem füllel (61,5mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3418387
32788
522
Military
Numizmatika
1978. "MHSZ - 30 " (Munkára, Harcra kész 30 éves jubileuma) zománcozott, aranyozott bronz jelvény (~30x47mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3511670
32789
522
Military
Numizmatika
1980. "Munkásőrség" aranyozott bronz 25 éves jubileumi műgyantás kitüntetés + "Munkásőrség " zománcozott bronz jelvény + jelzett Zsolnay porcelán munkásőrség hamutartó még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3378794
32790
522
Military
Numizmatika
1982. "25 év a haza fegyveres szolgálatában " egyoldalas öntött bronz emlékérem, hátoldalán "1957-1982" gravírozással (70mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3339529
32791
522
Military
Numizmatika
1983. "A Munkásőrség Országos Parancsnokának Nívó-díja" bronz plakett, "Vadász Ferenc szerkesztőnek " gravírozással. Szign.: Várhelyi György (~124-125mm) T:AU kis patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3319793
32792
522
Military
Numizmatika
1987. "Borsod légterének védelmében" egyoldalas bronz emlékérem, hátlapon ragasztónyom. Szign.: LM (124mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események