Militária

Tételek száma: 109

1873. "Hadiérem" kétoldalas bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF patina Hungary 1873. "Military (War) Medal" double-sided bronze decoration without ribbon C:VF patina NMK 231.
32717.

1873. "Hadiérem" kétoldalas bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF patina
Hungary 1873. "Military (War) Medal" double-sided bronze decoration without ribbon C:VF patina
NMK 231.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1878. "Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" adományozói okirata, szövetre kasírozva T:VG,G Hungary 1878. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" awarding document, laminated to fabric C:VG,G
32718.

1878. "Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" adományozói okirata, szövetre kasírozva T:VG,G
Hungary 1878. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" awarding document, laminated to fabric C:VG,G

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF
32719.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
32720.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
1914-1945 k. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a "Ezüst Vitézségi Érem I. és II. osztálya" éremhez, a "M. Kir. 7. Honvéd Táboti Ágyús Ezred" pecsétjével T:VG Hungary 1914-1945. Bearer's ID for the "Silver Gallantry Medal, 1st and 2nd Class" with stamp from the "Hungarian Royal 7th Field Artillery Regiment" T:VG
32721.

1914-1945 k. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a "Ezüst Vitézségi Érem I. és II. osztálya" éremhez, a "M. Kir. 7. Honvéd Táboti Ágyús Ezred" pecsétjével T:VG
Hungary 1914-1945. Bearer's ID for the "Silver Gallantry Medal, 1st and 2nd Class" with stamp from the "Hungarian Royal 7th Field Artillery Regiment" T:VG

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1914. "Éljen a Hadsereg - Le Szerbiával" feliratú szalagon lóhere alakú, zománcozott propaganda jelvény, sérült zománcozással (29x29mm) T:VF a jelvénytest ép, de közel teljesen hiányos zománc
32722.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
32723.

1914. "Hadsegélyező 1914" részben zománcozott bronz emlékérem, világoskék zománc. Szign.: Zutt Richárd (1887-1938) (53x33mm) T:AU / Hungary 1914. "Hungarian War Medal for Volunteers 1914" partially enamelled bronze commemorative medallion, powder blue enamel. Sign.: Richard Zutt C:AU
HP 6815.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1914. "Pro Patria 1914" acél gyűrű (19mm belső átmérő) T:XF,VF rozsdásodás Hungary 1914. "Pro patria 1914" steel ring (19mm inner diameter) C:XF,VF rusting
32724.

1914. "Pro Patria 1914" acél gyűrű (19mm belső átmérő) T:XF,VF rozsdásodás
Hungary 1914. "Pro patria 1914" steel ring (19mm inner diameter) C:XF,VF rusting

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
1914 k. Miniatűr hadiszalag darab, ~320mm hosszúságú
32725.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
32726.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1915. "Eduard von Böhm-Ermolli tábornok" egyoldalas jelzett Ag emlékérem (6,51g/0,750/23mm) T:XF patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "General Eduard von Böhm Ermolli" Ag one-sided medallion (6,51g/0,750/23mm) C:XF patina
32727.

1915. "Eduard von Böhm-Ermolli tábornok" egyoldalas jelzett Ag emlékérem (6,51g/0,750/23mm) T:XF patina
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "General Eduard von Böhm Ermolli" Ag one-sided medallion (6,51g/0,750/23mm) C:XF patina

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1916-1918. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a "Károly-csapatkereszthez" T:VG Hungary 1916-1918. Bearer's ID for the "Charles Troop Cross" T:VG
32728.

1916-1918. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a "Károly-csapatkereszthez" T:VG
Hungary 1916-1918. Bearer's ID for the "Charles Troop Cross" T:VG

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események