1910-1920(?) Kézírással kitöltött névtábla, "K. Nagy János - M. kir. 5. honv. hír. oszt - 1. század" részére, a Magyar Királyság címerét ábrázoló függővel
1914-1945 k. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a "Ezüst Vitézségi Érem I. és II. osztálya" éremhez, a "M. Kir. 7. Honvéd Táboti Ágyús Ezred" pecsétjével T:VG Hungary 1914-1945. Bearer's ID for the "Silver Gallantry Medal, 1st and 2nd Class" with stamp from the "Hungarian Royal 7th Field Artillery Regiment" T:VG
1914. "Éljen a Hadsereg - Le Szerbiával" feliratú szalagon lóhere alakú, zománcozott propaganda jelvény, sérült zománcozással (29x29mm) T:VF a jelvénytest ép, de közel teljesen hiányos zománc
1914. "Hadsegélyező 1914" részben zománcozott bronz emlékérem, világoskék zománc. Szign.: Zutt Richárd (1887-1938) (53x33mm) T:AU / Hungary 1914. "Hungarian War Medal for Volunteers 1914" partially enamelled bronze commemorative medallion, powder blue enamel. Sign.: Richard Zutt C:AU HP 6815.
1914 Osztrák-Magyar Monarchia 1914 k. "Ferenc József és II. Vilmos" egyoldalas fém patrióta érem füllel (26mm) T:XF,VF patina / Austro-Hungarian Monarchy around 1914. "Franz Joseph and Wilhelm II" one-sided metal patriotic commemorative medallion with ear (26mm) C:XF,VF patina
1916-1918. Névre szóló, kitöltött viselői igazolvány a "Károly-csapatkereszthez" T:VG Hungary 1916-1918. Bearer's ID for the "Charles Troop Cross" T:VG