1916. "Egyesült Erővel - 1914 Viribus Unitis 1918" kétoldalas Zn háborús propaganda medál mellszalag nélkül, előlapján Ferenc József, II. Vilmos, V. Mohamed szultán és Ferdinánd bolgár király portréja. Szign.: Lauer / Nürnberg (33mm) T:XF oxidáció
1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalagon, peremén gyártói jelzéssel, igazolvánnyal, katonai azonossági adatlappal (dögcédulával) T:XF Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon, with makers mark on the edge, with certificate, with dogtag C:XF NMK 295
1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" kitüntetés adományozói okirata T:VG szakadások, anyaghiány Hungary 1916. "Silver Merit Cross with the Crown on war ribbon" decoration's awarding document C:VG tears, missing material
1916. "Ne bántsd a magyart! 1914-1916" fém patrióta jelvény, hátlapon "Gesl. Gesch." gyártói jelzéssel (34x38mm) T:XF 1916. "Don't hurt the Hungarian! 1914-1916" metal patriotic badge with "Gesl. Gesch." maker's mark on the back (34x38mm) C:XF
1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" Fe kitüntetés eredeti mellszalagon + 1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Kautsch + 1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon + 1918. "Sebesültek Érme" Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF,VF patina, a mellszalagok egymáshoz varrva Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" Fe decoration with worn original ribbon + "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon + 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration, without hallmark, on original ribbon. Sign.: Kautsch + 1918. "Wound Medal" Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF,VF patina, the ribbons are sewn together NMK. 229., 295., 306., 328.