Militária

Tételek száma: 109

1944. Névre szóló, kitöltetlen viselői igazolvány a Tűzkereszt kitüntetéshez
32769.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1950. "Magyar Néphadsereg 1. és 2. osztályú páncélos- és gépjárművezető" zománcozott bronz kitüntető jelvény + "3. osztályú harckocsizó" zománcozott fém jelvény T:AU,XF zománchiba
32770.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1950 k. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" részben zománcozott, fém motoros jelvény T:XF
32771.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, aranyozott, sorszámozott miniatűr kitüntető jelvény, hátoldalon "Fegyverrel a hazáért" felirattal T:AU Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, gilt, numbered miniature decoration with "Fegyverrel a hazáért (With arms for the homeland)" text on the back C:AU NMK 664
32772.

1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, aranyozott, sorszámozott miniatűr kitüntető jelvény, hátoldalon "Fegyverrel a hazáért" felirattal T:AU
Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, gilt, numbered miniature decoration with "Fegyverrel a hazáért (With arms for the homeland)" text on the back C:AU
NMK 664

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, sorszámozott "2399" kitüntetés, dísztokban (42mm) T:XF Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, numbered "2399" decoration, in decorative case (42mm) C:XF NMK 664.
32773.

1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, sorszámozott "2399" kitüntetés, dísztokban (42mm) T:XF
Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, numbered "2399" decoration, in decorative case (42mm) C:XF
NMK 664.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1955. "Ma. O. H. Sz. (Magyar Országos Honvédő Szövetség) 1945-1955" egyoldalas bronz koszorút és zászlót formázó emlékplakett T:VF
32774.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
1958-1968. "Magyar Néphadsereg 1. osztályú repülőgépvezető" részben műgyantás, fém kitüntető jelvény csavarral (23x66mm) T:XF
32775.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1958-1968. "Magyar Néphadsereg 2. osztályú repülőgépvezető" részben műgyantás, fém kitüntető jelvény tűvel és csavarral (23x66mm) T:XF,VF
32776.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1958-1968. "Magyar Néphadsereg 3. osztályú repülőgépvezető" részben műgyantás, fém kitüntető jelvény tűvel és csavarral (23x66mm) T:XF
32777.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1960. 5db-os katonai jelvénytétel, közte "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" első osztály, aranyozott zománcozott jelvény (47x31mm) T:UNC,AU
32778.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon (3db, ebből 2db eredeti tokban) + "Munkásőr" műgyantás ötéves szolgálati jelvény sérült tokban + "Munkásőrség - Kiváló Parancsnok" műgyantás jelvény sérült tokban T:AU
32779.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + ~1965. "Kiváló Munkásőr" zománcozott aranyozott kitüntető jelvény eredeti tokban + ~1970-1980. "Munkásőrség" (2x) ötéves szolgálati jelvény, zománcos és műgyantás kivitelű változatok, mindkettő tokban T:UNC,AU
32780.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események