Militária Tételek száma: 109
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3504476
32769
522
Military
Numizmatika
1944. Névre szóló, kitöltetlen viselői igazolvány a Tűzkereszt kitüntetéshez még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3395415
32770
522
Military
Numizmatika
1950. "Magyar Néphadsereg 1. és 2. osztályú páncélos- és gépjárművezető" zománcozott bronz kitüntető jelvény + "3. osztályú harckocsizó" zománcozott fém jelvény T:AU,XF zománchiba még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3511495
32771
522
Military
Numizmatika
1950 k. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség)" részben zománcozott, fém motoros jelvény T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3489658
32772
522
Military
Numizmatika
1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, aranyozott, sorszámozott miniatűr kitüntető jelvény, hátoldalon "Fegyverrel a hazáért " felirattal T:AU Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, gilt, numbered miniature decoration with "Fegyverrel a hazáért (With arms for the homeland)" text on the back C:AU NMK 664 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3465215
32773
522
Military
Numizmatika
1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, sorszámozott "2399" kitüntetés, dísztokban (42mm) T:XF Hungary 1954. "Hungarian Partisan Commemorative Medal" enamelled, numbered "2399" decoration, in decorative case (42mm) C:XF NMK 664. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3367063
32774
522
Military
Numizmatika
1955. "Ma. O. H. Sz. (Magyar Országos Honvédő Szövetség) 1945-1955" egyoldalas bronz koszorút és zászlót formázó emlékplakett T:VF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3511288
32775
522
Military
Numizmatika
1958-1968. "Magyar Néphadsereg 1. osztályú repülőgépvezető" részben műgyantás, fém kitüntető jelvény csavarral (23x66mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3511292
32776
522
Military
Numizmatika
1958-1968. "Magyar Néphadsereg 2. osztályú repülőgépvezető" részben műgyantás, fém kitüntető jelvény tűvel és csavarral (23x66mm) T:XF,VF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3511290
32777
522
Military
Numizmatika
1958-1968. "Magyar Néphadsereg 3. osztályú repülőgépvezető" részben műgyantás, fém kitüntető jelvény tűvel és csavarral (23x66mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3395396
32778
522
Military
Numizmatika
1960. 5db-os katonai jelvénytétel, közte "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" első osztály, aranyozott zománcozott jelvény (47x31mm) T:UNC,AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3262556
32779
522
Military
Numizmatika
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon (3db, ebből 2db eredeti tokban) + "Munkásőr" műgyantás ötéves szolgálati jelvény sérült tokban + "Munkásőrség - Kiváló Parancsnok" műgyantás jelvény sérült tokban T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3381395
32780
522
Military
Numizmatika
1964. "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + ~1965. "Kiváló Munkásőr " zománcozott aranyozott kitüntető jelvény eredeti tokban + ~1970-1980. "Munkásőrség " (2x) ötéves szolgálati jelvény, zománcos és műgyantás kivitelű változatok, mindkettő tokban T:UNC,AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események