Német Szövetségi Köztársaság 1980. "Franz Joseph Strauss bajor miniszterelnök" jelzett Ag kétoldalas emlékérem sérült dísztokban (24,63g/0.999/40mm) T:AU (redetileg:PP) patina
Federal Republic of Germany 1980. "Franz Joseph Strauss Bavarian Prime Minister" hallmarked Ag double-sided commemorative medallion in damaged decorative case (24,63g/0.999/40mm) T:AU (originally:PP) patina