Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 194
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3418446
32931
522
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1970 k. "79. Építőtábor - Kiváló Brigád " műgyantás bronz lemezjelvény (36,5mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3418428
32932
522
Numizmatika
1970 k. "Eredményes munkáért " műgyantás bronz tűzoltó jelvény (37mm) T:AU, a nemzetiszínű rátét hiányzik még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3443722
32933
522
Numizmatika
1970 k. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év után " aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény (26mm) + DN(~1970-1980) "Önkéntes rendőr " zománcozott fém jelvények (30x30mm) T:XF,VF, kis zománchiba még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3437066
32934
522
Numizmatika
1970 k. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti dobozban + DN(~1975-1980) "Szocialista Brigád" arany-, ezüst- és babérkoszorús kitüntető jelvények miniatűrrel, műanyag tokban (3xklf,5db) + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban (2xklf,4db) + DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:AU-VF, tok hiba még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3504094
32935
522
Numizmatika
1970 k. "Kiváló Népi Ellenőr" kitüntető jelvény miniatűrje eredeti tokban T:UNC még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3418031
32936
522
Numizmatika
1970 k. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag " Kádár-címeres, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés miniatűrrel T:XF, pici zománchiba még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3416297
32937
522
Numizmatika
1970 k. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag " zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés, eredeti tokban, miniatűrrel T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3454742
32938
522
Numizmatika
1970 k. "Kiváló Újító " műgyantás bronz jelvény miniatűrrel eredeti, sérült tokban T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3505433
32939
522
Numizmatika
1970 k. "Kiváló Úttörő Munkáért " műgyantás jelvény T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3444561
32940
522
Numizmatika
1970 k. "Kiváló Véradó " (3xklf: bronz fokozat + ezüst fokozat + arany fokozat" részben műgyantás bronz / ezüstözött bronz / aranyozott bronz kitüntetések mellszalagon, miniatűrrel T:XF,VF, műgyanta hiba még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3507944
32941
522
Numizmatika
1970 k. "Társadalmi Munkáért - Hajdú-Bihar M. Tanács " műgyantás fém jelvény (25x31mm) eredeti tokban T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3505427
32942
522
Numizmatika
1970 k. "Úttörő Postás " felvarrható, festett Al (sapka)jelvény (29x58mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események