Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 194
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3511361
32919
522
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1970-1980 k. 12db-os "Úttörő" tétel, benne felvarró, jelvény, emlékérem + 1db kitöltetlen igazolvány T:vegyes, közte sérült még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3511348
32920
522
Numizmatika
1970-1980 k. 12db-os "Úttörő" tétel, benne felvarró, jelvény, emlékérem + 2db kitöltetlen igazolvány T:vegyes, közte sérült még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3511360
32921
522
Numizmatika
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3444648
32922
522
Numizmatika
1970-1980 k. 14xklf véradással kapcsolatos magyar jelvény / kitűző, mind különböző! T:AU-VF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3444649
32923
522
Numizmatika
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3505471
32924
522
Numizmatika
1970-1980 k. Kisdobos Al övcsat (42x82mm) + Úttörő Al övcsat (42x82mm) T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3415140
32925
522
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3478358
32926
522
Numizmatika
1970. "Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett eredeti tokban (97mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3382827
32927
522
600
Numizmatika
1970. "KIOSZ 10 éves szervezeti munkáért " zománcozott bronz jelvény (25x35mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
3504184
32928
522
2200
Numizmatika
1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó " aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3347930
32929
522
Numizmatika
1970. "Népi Ellenőrzés - 25 éves Törzsgárda tagság" aranyozott, műgyantás fém jelvény (24,5mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3279908
32930
522
Numizmatika
1970. 2xklf zománcozott és műgyantás "Magyar Posta " törzsgárda jelvény, egyik törött tűvel T:XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események