Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 194

1970-1980 k. 12db-os "Úttörő" tétel, benne felvarró, jelvény, emlékérem + 1db kitöltetlen igazolvány T:vegyes, közte sérült
32919.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1970-1980 k. 12db-os "Úttörő" tétel, benne felvarró, jelvény, emlékérem + 2db kitöltetlen igazolvány T:vegyes, közte sérült
32920.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
32921.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1970-1980 k. 14xklf véradással kapcsolatos magyar jelvény / kitűző, mind különböző! T:AU-VF
32922.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
32923.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1970-1980 k. Kisdobos Al övcsat (42x82mm) + Úttörő Al övcsat (42x82mm) T:XF
32924.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712.
32925.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU
NMK 712.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
1970. "Hazánk felszabadulásának 25. évfordulójára" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett eredeti tokban (97mm) T:AU
32926.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
1970. "KIOSZ 10 éves szervezeti munkáért" zománcozott bronz jelvény (25x35mm) T:AU
32927.

Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel T:AU
32928.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
1970. "Népi Ellenőrzés - 25 éves Törzsgárda tagság" aranyozott, műgyantás fém jelvény (24,5mm) T:AU
32929.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1970. 2xklf zománcozott és műgyantás "Magyar Posta" törzsgárda jelvény, egyik törött tűvel T:XF
32930.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események