Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 194
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3443678
32883
522
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1960-1970 k. "Gépipar Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3418525
32884
522
5500
Numizmatika
1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő " zománcozott, részben aranyozott bronz jelvény miniatűrrel, a jelvény hátoldalán "3764" sorszámmal T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3418417
32885
522
Numizmatika
1960-1970 k. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó " zománcozott, aranyozott bronz kitüntető lemezjelvény (39mm) T:AU,XF, aranyozás részben lekopott még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3418459
32886
522
Numizmatika
1960-1970 k. "Kiváló Pénzügyi Dolgozó " (2xklf) aranyozott, zománcozott fém jelvény + lemezjelvény (25mm), miniatűrrel (13mm), miniatűr kitűzővel (13mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3417907
32887
522
Numizmatika
1960-1970 k. "Nehézipar Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU, enyhe műgyanta kopás még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3505389
32888
522
Numizmatika
1960-1970 k. "Önkéntes Rendőr " rátétes, ezüstözött, zománcos állományi jelvény (30x30mm) + "Önkéntes Rendőr " karszalag T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3475862
32889
522
Numizmatika
1960-1980 k. "Kiváló Népi Ellenőr " műgyantás, aranyozott kitüntető jelvény, miniatűrrel, eredeti tokban (25mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3433679
32890
522
Numizmatika
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3381321
32891
522
Numizmatika
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU patina még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3417989
32892
522
Numizmatika
1960 k. "A Bányászat Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás jelvény miniatűrrel (29mm ; 19mm) T:XF,VF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3418478
32893
522
Numizmatika
1960 k. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója " zománcozott fém jelvény (31mm) + DN(~1960) "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója " zománcozott bronz jelvény, miniatűr kitűzővel (24x30mm ; 10mm) + DN "Kiváló Egészségügyi Nevelő Munkáért " zománcozott bronz jelvény (26mm) T:AU,XF még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3418151
32894
522
Numizmatika
1960 k. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója " zománcozott fém jelvény, miniatűrrel és miniatűr kitűzővel (30mm ; 18mm ; 18mm) T:AU, a kitűző VF - pótolt tűvel még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események