Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 126
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3452340
26084
522
50000
Jewellery and precious metal items
14K arany (Au) fülbevaló zöld kalcedon kövekkel 5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3452354
26085
522
100000
14K arany női mandzsetta, tigrisszem. jelzett br 6 g 3,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
3485744
26086
522
80000
Olasz arany (Au) gyűrű, 14K, m: 54, jelzett, nettó 3,3g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
3485747
26087
522
30000
Arany (Au) fülbevaló pár. 1966-1988 közötti fémjel, Pénzverő gyártójel, 14 karátos arany,gránát berakással, bruttó 1,23g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
3485741
26088
522
150000
Arany (Au) gyűrű, 14K, m:56, jelzett, bruttó 8,3g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
3487770
26089
522
80000
Olasz arany (Au) bokalánc, jelzett, 14k, nettó 3,21g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
3485798
26090
522
Ezüst (Ag) nyelű 2 darab szervírozó, jelzett, h: 16-20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3486149
26091
522
65000
Arany (Au) gyűrű, 1966-1998 közötti fémjel, Pénzverő, 14 karátos arany, m: 63, nettó 3,2g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
90 000 100 000 120 000
3486157
26092
522
50000
Arany (Au) gyűrű, kővel, 18k, jelzés nélkül, m: 50, bruttó 2,03g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3487678
26093
522
30000
Jorma Laine (1930-2002): "Ice" nyaklánc. Ezüst (Ag), jelzett, nettó 38g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3490285
26094
522
34000
Arany (Au) fülbevaló pár, 14k, jelzett, bruttó 1,7g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
3490260
26095
522
40000
Édesvízi gyöngysor arany (Au) kapoccsal, 14K, h: 44cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események