Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 126
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3448072
26060
522
Jewellery and precious metal items
3 darab 1 koronás ezüst (Ag) érméből készült bross, h: 6 cm, bruttó 16g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3448049
26061
522
Ezüst (Ag) szafari medál, jelzett, bruttó 10,9g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3282586
26062
522
42000
Thomas Sabo feketeköves (gránát) designer Ag függő, jelzett (br. 20,53g/0.925/25mm) még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
3448052
26063
522
Orosz ezüst (Ag) gyűrű, agát berakással, m:54, jelzett, bruttó 7,1g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3448038
26064
522
Iparművész ezüst (Ag) fülbevaló pár, klipsz, jelzés nélkül, h: 4 cm, 16g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3448198
26065
522
Ezüst (Ag) pecsételő, h:7cm, jelzés nélkül, nettó 7,7g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3447995
26066
522
Ezüst (Ag) nyelű kakaószóró kanál, jelzett, h: 16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3447972
26067
522
2 darab Ezüst (Ag) nyelű kanál, jelzett, h: 17,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3282585
26068
522
42000
Thomas Sabo feketeköves (gránát) designer Ag gyűrű, jelzett (br. 33,85g/0.925), méret: 52 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
2927807
26069
522
28000
Ezüst(Ag) Remontoir zsebóra, kissé sérült számlap, nem jár, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 87,4 g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3361842
26070
522
Citrin párna csiszolással, 12,12 Ct. tanúsítvánnyal még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3361631
26071
522
Citrin párna csiszolással, 10,58 Ct. tanúsítvánnyal még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események