Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 66
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3465537
14257
522
13000
Sculptures, statuettes, plaques
Marjay György: Kislány labdával. Festett gipsz, 1948, jelzett, kis sérüléssel, m: 25,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3470360
14258
522
Pató Róza (1934-2018): Lovak. Bronz fali relief. Fa alapon. jelzett 32x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3472736
14259
522
Megváltó Krisztus, faragott fa szobor. 37x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3472744
14260
522
Halász férfi. faragott exota fa. 26 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3472740
14261
522
Az evolúció allegóriája. Gipsz és műgyanta őrlemény szobor. 26 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3445722
14262
522
19000
Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. zománcozott fém, jelzés nélkül, márvány talapzaton 28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
3446150
14263
522
Halász L. jelzéssel: Arc. Faragott fa, 58x28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3451102
14264
522
Antal György: Férfialak. Faragott fa, jelzett, h: 34 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3448824
14265
522
Egyiptomi szerelmesek, faszobor, jelzés nélkül, kissé kopott, kevés szújárat, 19,5x13,5x7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3427783
14266
522
44000
Medgyessy Ferenc (Debrecen, 1881 ? Budapest, 1958): Pihenő legény. 1960, engóbozott kerámia, jelzett, kopással, m: 22,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
3427778
14267
522
Varga Imre: Szalonnázó. Terrakotta. Jelzett, kopással, m: 23,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3432294
14268
522
26000
Rajki László (1938-): Kofa. Ólom szobor fa talapzaton. Jelzett, 1967, m: 15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események