Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 66
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3505933
14245
522
28000
Sculptures, statuettes, plaques
Assisi Szent Ferenc szobra. Bronz, kő talapzaton, jelzés nélkül, m: 29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3498551
14246
522
Jálics Gyula (1940-2016): Női fej. Faragott fa, jelzés nélkül, m: 25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3510919
14247
522
Godefroid Devreese (1861-1941): Dentelliére (Csipkeverő). Fém plakett, d: 25 cm, fa lapra applikálva 30x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3508441
14248
522
Petőfi Sándor gipsz büszt, kopással, m: 27 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3039681
14249
522
Afrikai nő. Faragott keményfa, kopással, m: 23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3489517
14250
522
Budapest látképes fali bronz tál, látképekkel. 18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3484550
14251
522
Veaceslav Jiglitski (1970-): Kakas. Bronz, jelzés nélkül, m: 18,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3488501
14252
522
Harci kutya bronz szobra, részletgazdag kidolgozású, 11x5,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3397426
14253
522
42000
Horetzky (1969-): Állatias figurás csap pár. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, h: 13,5 és 9,5 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (b. 1969): Pair of animalistic figure-shaped taps. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, height: 13.5 and 9.5 cm. Provenance: from the artist's own collection. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
3397425
14254
522
55000
Horetzky (1969-): Állatias figurás hamutartó. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, 15x7 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (b. 1969): Animalistic figure ashtray. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, 15 × 7 cm. Provenance: from the artist's own collection. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
3397429
14255
522
55000
Horetzky (1969-): Kígyók. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, m: 13,5 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (1969-): Snakes. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, height: 13,5 cm. Provenance: from the artist's own collection. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
3465538
14256
522
Andorai Mária (1947 - 2000?): Női akt lepellel. Jelzett, fa talapzaton, restaurált, m: 33 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események