Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 66
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3333563
14232
522
Sculptures, statuettes, plaques
MJ jelzéssel: Labdarúgók. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3333558
14233
522
MJ jelzéssel:Tornász. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3333603
14234
522
MJ jelzéssel: Rúdugró. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3333605
14235
522
MJ jelzéssel: Éneklő hölgy. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3170696
14236
522
13000
Szávoszt Katalin (1941- ): Női arc. Anyagában színezett samottos kerámia. jelzett. 23x19 cm Kissé sérült keretben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3504943
14238
522
24000
Petőfi Sándor büszt. Bronz vagy bronzírozott fém, fa talapzaton, 20. sz. eleje, fém táblán versének részletével, m: 14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3504570
14239
522
Nagy méretű részletgazdag réz bogár figura 13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3504566
14240
522
2 db szocreál aluminium és fém szobor Fémöntő munkás, gitáros 18, 14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3504568
14241
522
2 db részletgazdag réz bogár figura 7 cm, 14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3503564
14242
522
Antik fém férfialakos szobor, fa talapzaton, ujján sérüléssel, m: 29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3502638
14243
522
Petőfi Sándor szobra. Mázas gipsz, kopással, m: 35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3506933
14244
522
Női fej. Kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, m: 28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események