Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 66

MJ jelzéssel: Labdarúgók. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm
14232.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
MJ jelzéssel:Tornász. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x29 cm
14233.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
MJ jelzéssel: Rúdugró. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x22 cm
14234.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
MJ jelzéssel: Éneklő hölgy. Domborított rézlemez, fa keretben, 38x28 cm
14235.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Szávoszt Katalin (1941- ): Női arc. Anyagában színezett samottos kerámia. jelzett. 23x19 cm Kissé sérült keretben
14236.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Petőfi Sándor büszt. Bronz vagy bronzírozott fém, fa talapzaton, 20. sz. eleje, fém táblán versének részletével, m: 14 cm
14238.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Nagy méretű részletgazdag réz bogár figura 13 cm
14239.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
2 db szocreál aluminium és fém szobor Fémöntő munkás, gitáros 18, 14 cm
14240.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
2 db részletgazdag réz bogár figura 7 cm, 14 cm
14241.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Antik fém férfialakos szobor, fa talapzaton, ujján sérüléssel, m: 29 cm
14242.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Petőfi Sándor szobra. Mázas gipsz, kopással, m: 35 cm
14243.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Női fej. Kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, m: 28 cm
14244.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események