Metszetek Tételek száma: 101
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3506189
18313
522
Engravings
1920 Erhardt Ernő (1898-1958) Arad. Litográfia, üvegezett keretben. Tolnay könyvkiadó. Jelzett. 15x24 cm / 24x34 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3506190
18314
522
Engravings
1920 Erhardt Ernő (1898-1958) Erdély. Litográfia, üvegezett keretben. Tolnay könyvkiadó. Jelzett. 15x24 cm / 24x34 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3508798
18315
522
Engravings
ca 1900 kb 70 db műszaki, építészeti témájú metszet a Pallas Lexikonból. 32x24 cm Bányászat, épületek, épületgépészet, mérlegek, szerszámok, rézgyártás, stb még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3479467
18316
522
17000
Engravings
Antik vas faliszéf, belső nyitható rekeszekkel, kulccsal, 26x18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
17 000 Ft
17 000 20 000 22 000
3504679
18317
522
Engravings
Élisabeth Vigée Le Brun (1755-1842) után Nicolas Henri Jacob (1782-1871) metszése: Marie Antoinette (Mária Antónia) francia királyné portréja. Litográfia, papír, lapszéli sérüléssel, körbevágva, 29,5x21 cm + 2 db acélmetszet paszpartuban, 11,5x16 cm és 16,5x13 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3505510
18318
522
Engravings
cca 1860-1870 B. Schwarz - J. W. Baumann: Radetzky marsall szobra Prágában (Das Radetzky Denkmal in Prag). Acélmetszet, papír, foltos, lapméret: 32x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3505509
18319
522
Engravings
cca 1860-1870 B. Schwarz - E.Wagner: Károly főherceg lovasszobra Bécsben (Das Erzherzog Carl Monument in Wien). Acélmetszet, papír, foltos, lapméret: 32x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3505508
18320
522
Engravings
cca 1860-1870 B. Schwarz - E.Wagner: A József császár-emlékmű Bécsben (Das Kaiser Joseph Monument in Wien). Acélmetszet, papír, foltos, lapméret: 32x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3508777
18321
522
Engravings
ca 1900 10 db történelmi témájú metszet a Pallas lexikonból 32x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3508780
18322
522
Engravings
ca 1900 4 db néprajzi témájú litho metszet a Pallas lexikonból 32x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3508786
18323
522
Engravings
ca 1900 11 db vegyes témáju metszet a Pallas lexikonból 34x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3472816
18324
522
Engravings
Beaulieu: Plan de ville de Seure our Bellegrade. Rézmetszet, ca 1670. 16x11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események